סרטן השד סימפטומים

כאשר אנחנו מדברים על סרטן השד, סימפטומים הם רק חלק מהתמונה הכוללת. מדובר כאן על הרבה יותר מתופעות ותסמינים יבשים, אותם ניתן למנות באופן יבש ומדעי. סימנים לסרטן השד, לרוב, מסוגלים להכניס כל אחת לתקופה של אי ודאות, בלבול, חששות, התלבטויות, ובעיקר - תחושה של בדידות. כי, לא באמת משנה בכמה אנשים אוהבים את מוקפת, בסופו של דבר, כשמדובר על סרטן השד, טיפול או ניתוח הם משהו שאליו את נכנסת לבד, רק עם עצמך.

סרטן השד - סימפטומים

נכון, ההמלצה הגורפת אומרת, כי כל אימת שחל שינוי בלתי מוסבר בשדיים, במרקם שלהם או במבנה, יש לגשת לבדיקת הרופא. אבל, את, כמרבית הנשים העסוקות, אפילו באופן תת מודע, דוחה את הביקור הזה (לאחרי החגים, לאחר שיוולד הנכד, לאחרי שתקבלי העלאה במשכורת, לאחרי ש...). כן, זה ברור, בכל הנוגע לעניין סרטן השד, תסמינים הם מינוריים בסיפור, אז אם לא מדובר במשהו ממשי וכואב, תת המודע שלך דוחה את הצורך לדעת למתישהו, לזמן שבו יהיה לך נוח יותר להתמודד. וכאן, קבלי קריאה מהמציאות - בכל שנה, מגלות כ-4,500 נשים בישראל שהן חולות בסרטן השד, וכל שנה, נפטרות מסרטן השד כ-1,000 נשים (גם זה, רק בישראל!). והנה עוד נתון שכדאי מאד שתיקחי בחשבון - ככל שאת מגלה את העניין מוקדם יותר, כך האפשרויות שעומדות בפניך רחבות יותר, ומן הסתם, גם הסיכויים להחלים עולים, ככל שאת מאובחנת ומטופלת מוקדם יותר.

בעשורים האחרונים, התקדם מדע הרפואה במהירות מסחררת, ואחד התחומים המושקעים ביותר במחקר, הוא תחום האונקולוגיה בכלל, ותחום סרטן השד בפרט. כך שכיום, הטכנולוגיות והאפשרויות העומדות בפני מי שמאובחנת כחולה בסרטן השד בשלב מוקדם הן כמעט בלתי סופיות, ובכל יום, הרפואה עושה עוד צעד מתקדם, בגישה, בציוד, בטכניקות, כך שלמרבית הנשים שמגיעות בזמן, יש בין 90% ל-100% החלמה מלאה!
 

לייעוץ וקביעת תור
מלאי את הטופס