אבחון סרטן השד

סרטן השד נחשב לגידול הסרטני הנפוץ ביותר אצל נשות עולם המערבי. במדינת ישראל לבדה, הופכות בכל שנה כ-4500 נשים מבריאות לחולות בסרטן זה. כשמרבית החולות - מחלימות בזכות אבחון סרטן השד על ידי אונקולוג שד. המודעות ההולכת והגוברת לנושא בימינו, חושפת אותנו לאופציות גילוי מוקדם של הנטייה למחלה דרך בדיקה גנטית לסרטן השד, כמו גם לפריצות דרך חדשניות ומתקדמות בתחום הטיפול הניתן לחולות בסרטן השד (כדוגמת טיפול הקרנה הניתן לחולה המנותחת במהלך הניתוח וחוסך לה את הצורך ב-25 עד 35 טיפולי הקרנות נפרדים לאחריו). אבחון סרטן השד מוקדם ככל שניתן, הנסמך, בראשיתו על גילוי בבדיקה עצמית, וממשיך דרך בדיקת סרטן השד (שאף הן השתפרו מאד), אף הוא תורם לאחוזי ההצלחה הגבוהים של הטיפול בסרטן השד.

אבחון סרטן השד - מוקדם ככל האפשר!

מובן כי, כאישה עסוקה, אין לך זמן לרוץ על כל פיפס לרופא הנשים או רופא המשפחה. אז, אחרי כל הנתונים האופטימיים שלמעלה, אנחנו חייבים לתת לך נתון אחד נוסף - בכל שנה, נפטרות בישראל כ-1,000 נשים מסרטן השד! על רקע כל מה שכתבנו בפסקה הקודמת, לא נותר לנו אלא לשער, כי אבחון סרטן השד מוקדם ככל האפשר ובאופן מקצועי (על ידי אונקולוג שד), היה יכול למנוע לפחות חלק גדול ממקרי המוות המצערים הללו, אם לא את כולם.

בשורה התחתונה

עומדים לרשותך כל התנאים, הטכנולוגיות, הגישות והפרוצדורות, הנדרשים כדי להחלים החלמה מלאה, אם וכאשר תחלי. אולם, השלב הראשון, הבסיסי ביותר, הוא לקיחת האחריות שלך לגופך, לבריאותך. בדיקה גנטית לסרטן השד, בדיקת מישוש יסודית כחלק משגרת הרחצה שלך, בדיקת רופא שוטפת בזמנים קבועים, וכמובן, ביקור אצל הרופא בכל מקרה שבו מופיעות תופעות שמקורן אינו מוסבר - הם הדרך שלך להבטיח כי במידה והסרטן יחליט "להפתיע", ניתן יהיה לטפל בו במהירות וביעילות רבות ככל שניתן!
 
 
 

לייעוץ וקביעת תור
מלאי את הטופס